Esztergomi Zsolt Nándor Alapfokú Művészeti Iskola

"Juliska vándorlása" - Tanári hangverseny kicsiknek

A Zeneiskola tanárainak közreműködésével immár hagyományosan kerül megrendezésre idén tavasszal is a Zeneiskola "kicsiknek" szóló hangversenye, melyen minden évben más-más téma mentén épül fel a műsor. Most Juliska segít nekünk a hangszerek és a zene birodalmában tájékozódni. Segítségével a kicsik közelebb kerülhetnek a hangszerekhez, megismerhetik a zene sokoldalú arcait, egyben  kedvet kaphatnak a zenetanuláshoz is.

A 2019. március 25-én hétfőn 17 órakor, a Zeneiskola Nagytermében  kezdődő koncerten minden kicsit és kísérő nagyot egyaránt szeretettel várnuk, a belépés díjtalan!