Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola

 

"Sokszor egyetlen élmény, egész életre megnyitja a fiatal lelket a zenének. Ezt az élményt nem lehet a véletlenre bízni, ezt megszerezni az iskolának kötelessége." (Kodály Zoltán)

A Zeneiskola jelenleg kizárólag az alábbi telefonszámon elérhető:  06 30 731-8602

Nyomtatás

"Juliska vándorlása" - Tanári hangverseny kicsiknek

A Zeneiskola tanárainak közreműködésével immár hagyományosan kerül megrendezésre idén tavasszal is a Zeneiskola "kicsiknek" szóló hangversenye, melyen minden évben más-más téma mentén épül fel a műsor. Most Juliska segít nekünk a hangszerek és a zene birodalmában tájékozódni. Segítségével a kicsik közelebb kerülhetnek a hangszerekhez, megismerhetik a zene sokoldalú arcait, egyben  kedvet kaphatnak a zenetanuláshoz is.

A 2019. március 25-én hétfőn 17 órakor, a Zeneiskola Nagytermében  kezdődő koncerten minden kicsit és kísérő nagyot egyaránt szeretettel várnuk, a belépés díjtalan!

Untitled Document