Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola

 

"Sokszor egyetlen élmény, egész életre megnyitja a fiatal lelket a zenének. Ezt az élményt nem lehet a véletlenre bízni, ezt megszerezni az iskolának kötelessége." (Kodály Zoltán)

Nyomtatás

Jézus is volt tanuló és tanító! – Erdő Péter tartotta a tanévnyitó Veni Sanctét Budapesten

Az Esztergomi Zsolt Nándor Zeneiskola ettől a tanévtől kezdve egyházi fenntartású iskolaként működik tovább. Nagy örömmel vett részt az iskola nevelőtestülete új fenntartónk, az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye Katolikus Iskolai Főhatósága (EKIF) központi tanévnyitó ünnepségén és a Szentmisén. Mindenkinek eredményes sikerekben gazdag tanévet kívánunk!

A linkre kattinvta részletes beszámoló olvasható;

https://www.magyarkurir.hu/hirek/jezus-is-volt-tanulo-es-tanito-erdo-peter-tartotta-tanevnyito-veni-sanctet-budapesten

Untitled Document