Céljaink/Küldetés

Az Alapítvány célkitűzései/küldetése

Az „Alapítvány, az Esztergomi Városi Zeneiskola Támogatására” nevű 1991-ben alapított, művészeti tevékenységet folytató, közhasznú non-profit szervezet legfontosabb célkitűzései közé tartozik az esztergomi zenei élet fejlesztése és a Zsolt Nándor Alapfokú Zene- és Művészeti Iskola támogatása, amely a városban egyedüli zeneművészeti tevékenységet folytató oktatási intézményként meghatározó szerepet tölt be a város művészeti életében. Ennek megfelelően az alapítvány szervezésében számos zenei találkozó, rendezvény és művészeti projekt valósult meg az elmúlt időszakban.

- A zenekultúra ápolása;
- A hazai és idegen hangszeres zene terjesztése hazánkban és külföldön;
- Az esztergomi zenei élet szervezése, fejlesztése;
- Külföldi és hazai szereplések finanszírozása;
- A zenei nevelés-oktatás, képességfejlesztés, ismeretterjesztés támogatása;
- A kulturális tevékenység;
- A kulturális örökség megóvása;

Az alapítvány támogatása

Az iskola mindennapi működésének fenntartásához, szerteágazó, sokrétű feladatainak ellátásához, a szükséges források egyre nagyobb hányadát kénytelen önállóan - pályázati és egyéb úton - előteremteni. Ezért kérjük, hogy lehetőségeikhez mérten továbbra is segítsék a munkát Alapítványunkon keresztül.

Támogatásaikat várjuk számlaszámunkra, illetve az Alapítvány székhelyén beszerezhető, vagy telefonon igényelt postai csekken történő befizetés útján.

Név: Alapítvány, az Esztergomi Városi Zeneiskola Támogatására

Székhely: 2500 Esztergom, Gesztenye fasor 12.

Telefon: +36-33 / 523-135

Bankszámlaszám: K & H Bank Rt. 10403648-36410857-00000000