Zsolt Nándor Katolikus Zeneiskola

 

"Sokszor egyetlen élmény, egész életre megnyitja a fiatal lelket a zenének. Ezt az élményt nem lehet a véletlenre bízni, ezt megszerezni az iskolának kötelessége." (Kodály Zoltán)

Nyomtatás

Zsolt Nándor Napok a zeneiskolában

Az Esztergomi Zsolt Nándor Zeneiskola sok szeretettel várja azokat a szülőket és óvodás vagy iskolás gyermekeiket, akik érdeklődnek a zeneiskolai hangszer- és énektanulás iránt. A Zeneiskola a nyílt napok keretében lehetőséget kínál mindenki számára az intézmény megismerésére. Szeretne gyermeke zenét tanulni? Bizonytalan a hangszerválasztásban? Itt a remek alkalom, hogy kötetlen formában megismerkedjen a zeneiskolával, tanácsot kérjen! A program keretében lehetőség van a hangszerek megismerésére, tanítási órák és hangversenyek látogatására, valamint az iskola szaktanáraival való konzultációra.

Untitled Document