Szenthelyi Miklós és Zeneakadémiai növendékeinek hangversenye

Szenthelyi Miklós és művésztársai immár hagyományosan adnak hangversenyt Zeneiskolánkban az őszi és tavaszi időszakban egyaránt. A most esedékes téli hangverseny több szempontból is rendhagyó és újdonságokkal szolgáló esemény lesz, hiszen ezúttal Szenthelyi Miklós zeneakadémiai különleges tehetségek osztályának tagjai adnak műsort.

A 2019. december 10-én kedden 17 órakor kezdődő hangversenyen közreműködik: Szenthelyi Judit- a Magyar Köztársaság Lovagkeresztjével kitüntetett zongoraművész, valamint bevezetőt mond: Szenthelyi Miklós- Kossuth-díjas hegedűművész.

A belépés díjtalan, minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők az Esztergomi Zsolt Nándor Zeneiskola Reményi Károly Hangversenytermében!